Děti a Kytara

Vítejte na stránkách Zuzany Ledvinové Richterové

  • Hello world!

    Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!


Trochu o mně

Narodila jsem se v Liberci na podzim v roce 1960, ale z porodnice si mě odvezli do Jablonce nad Nisou.
Tam jsem vyrostla, vychodila základku a gymnázium U balvan. Jablonec miluju a stále se tam ráda vracím. Mám tam své milé a zázemí.
Dál jsem se vydala na čtyři roky do Ústí nad Labem na pedagogickou fakultu. Takže jsem učitelka 1. stupně základní školy se zaměřením na hudební výchovu od roku 1984. |Na You Tube na kanálu zuzana ledvinova- výuková videa pro 1. a 2. třídu. Je zde i Čteníčko na kanapíčko. To je namluvená knížka Jmenuji se Orel, Romi Grey.K jednotlivým kapitolám je vždy úkol pro děti.

Děti a hudba byly a jsou můj život. Napsala jsem knížku Jak porozumět svému dítěti. Ta se dá koupit v knihkupectví.
Dále jsem napsala
Jsem šikovný a pracovitý člověk, takže jsem dělala spoutu zajímavých věcí. Jednou z nich jsou chirofonetické masáže. Chirofonetika je specifická terapie řeči a nejen řeči. Na google se najde pod tímto názvem chirofonetika.cz

Učím na kytaru hraní písniček a jednoduché vybrnkávání melodií. Učím jak individuálně, tak skupinově. Mám i on line kytarový kurz, ke kterému lze dostat i živé spojení. Mojí krevní skupinou je country a folk, příjemné pop písničky.
Mám ráda, když je pohoda a dobrá nálada. Výsledky hraní s dětmi lze najít na You Tube – jedničky z jedničky na kanálu zuzana ledvinová.

Mám ráda pohodlné cestování, ale nejsem žádný extrémní cestovatel.
Moje facebooková stránka je Dobří lidé, najdete mě na messengeru, instagramu.